O NAS

Z pasji do nauki powstał emdrlink

MichalChmielewski emdrlink

Michał Chmielewski

Współzałożyciel

Przedsiębiora, Lider z bogatym doświadczeniem w transformacjach cyfrowych, rozwoju produktu, zarządzaniu projektami i programami. Współpracował z największymi firmami na rynku, w tym z tzw. Big4.
Posiada duże doświadczenie w zwinnym rozwoju organizacji jak i w kierowaniu międzynarodowych projektów.  Jest biegłym sądowym z dziedziny Informatyki przy Sądzie Okręgowym w Warszawie. Ukończył studia Magisterskie z Informatyki na PJWSTK oraz Zarządzania na Koźmińskim. Jest absolwentem studiów doktoranckich na Koźmińskim z dziedziny zarządzania.

KamilOsinski emdrlink

Kamil Osiński

Współzałożyciel

Ekspert od układów scalonych i inżynierii. Od lat zawodowo związany z projektowaniem elektroniki i systemów wbudowanych. Jest współzałożyciel kilku start-upów. Swoją wiedzą i doświadczeniem dzieli się jako asystent dydaktyczny prowadzący zajęcia m.in z sensorów, przetworników pomiarowych, baz danych i podstaw projektowania urządzeń medycznych na Politechnice Gdańskiej. Posiada tytuł magistra inżyniera zdobyty z wyróżnieniem na kierunku Inżynierii Biomedycznej na tej samej Uczelni. Jest pasjonatem motoryzacji i rolnictwa.

HubertMelhert emdrlink

Hubert Melchert

Współzałożyciel

Programista Embedded i specjalista od mikrokontrolerów oraz układów scalonych. Na co dzień z pasją piszący niskopoziomowe
oprogramowanie do elektroniki użytkowej. W wolnych chwilach dzieli się swoją ogromną wiedzą i doświadczeniem prowadząc bloga o tematyce Embedded. Posiada tytuł magistra inżyniera zdobyty na kierunku Elektroniki i Telekomunikacji

mariolachmielewska

Mariola Chmielewska

WspółzałożycielKA

Certyfikowana terapeutka terapii poznawczo – behawioralnej (CBT), certyfikat PTTPB nr 1296. Jest certyfikowanym terapeutą EMDR (Eye Movement Desensitization and Reprocessing). Należy do Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczej i Behawioralnej oraz Polskiego Towarzystwa Terapii EMDR. Ukończyła psychologię na Uniwersytecie SWPS w Warszawie. 

Scroll to Top
Przewiń do góry